GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservis 4333107
nr 433 3107
Kaffeservis
12 del, Rosenthal, 50-tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 16 oktober 2006
kl 16:28:59
500 kr
400 kr
600 kr
700 kr